wpisz szukaną frazę
Szukaj

Emocjonujący spot Mercedes-Benz Klasy X

Mało kto jest w stanie oprzeć się trendom, które wyznacza Mercedes-Benz. Reklama modelu Klasy X pokazuje, że bez względu gdzie pojawi się samochód, wzbudza wiele emocji i zawsze zyskuje grono wiernych fanów.

 

Od bardzo wymagającego podłoża piasków pustyni, po najmodniejsze ulice wielkich miast. Wszyscy zwracają uwagę na nowy model i chcą go dogonić. Ściga go m.in. gigantyczny potwór, nosorożec, grupa hokeistów i motocyklistów, a nawet statek kosmiczny! Nie przypadkiem zresztą. Subtelne nawiązanie do science-fiction wynika z faktu, że spot był oprócz kanałów telewizyjnych, wyświetlany też w sieci kin zaraz przed filmem „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”.

 

Emocje to zdecydowanie najsilniejsza broń w zdobywaniu uwagi odbiorcy. Pościg, zmieniające się warunki środowiska oraz bohaterowie każdego etapu reklamy wzbudzają pełen wachlarz uczuć. Od zaskoczenia, przez napięcie, aż po rozweselenie.

 

Reklama pt. „Follow” miał za zadanie pokazać właściwości wyróżniające model. Mercedes-Benz Klasy X łączy typowe cechy pickupa  solidność, funkcjonalność, wytrzymałość i możliwości terenowe z klasycznymi cechami marki. Samochód uwodzi designem, komfortem wnętrz, dynamiką jazdy, a funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że naprawdę trudno się mu oprzeć.

 

 

 

 

Data publikacji: 26.01.2018 r.

Share

Podobne artykuły