wpisz szukaną frazę
Szukaj

Kolejna świetna reklama Allegro!

W ostatnim czasie o reklamach Allegro było bardzo głośno nie tylko w Polsce, ale i na świecie. „Lemoniada”, nowy spot z serii „Czego szukasz”, ponownie zachwyca świetnymi kadrami i wzruszającą historią.

Nowy film Allegro to zabawna historia pewnego rodzeństwa, która przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Reklama promowana hasłem „Wyciśnij z życia jak najwięcej…” opowiada o małym przedsiębiorcy, który postanawia sprzedawać lemoniadę na letnim kempingu. Problemem chłopca są jednak topniejące kostki lodu. Z pomocą przychodzi mu starsza siostra i oczywiście zakupy w serwisie Allegro.

Wyreżyserowany przez Erika van Wyk spot, powstał w malowniczej okolicy Wyspy Sobieszowskiej w Gdańsku. Film zadebiutował na YouTube i Facebooku, a następnie będziemy mogli go zobaczyć w telewizji.

Natomiast świąteczna kampania Allegro „English for begginers” otrzymała statuetkę Brązowego Lwa w kategorii Entertainment na prestiżowym festiwalu Cannes Lions. Zrealizowany przez agencję Bardzo spot konkurował w tej kategorii ze 190 innymi projektami z całego świata.

Share

Podobne artykuły