wpisz szukaną frazę
Szukaj

250 rocznica uczczona w spocie

Plaża Rhossili Bay regularnie zdobywa nagrody i jest umieszczana w rankingach najpiękniejszych miejsc na świecie. Bank Lloyds wykorzystał zapierające dech w piersiach widoki do skojarzenia pozytywnych emocji właśnie z tą marką.

 

Reklama przedstawia majestatyczne czarne konie i opowiada o długoletnim wsparciu banku Lloyds wobec mieszkańców Wielkiej Brytanii oraz o tym, jak bank towarzyszy ludziom od ponad 250 lat, mimo że nigdzie nie pojawia się bezpośrednie nawiązanie do daty założenia banku.

 

Spot stworzony przez agencję komunikacji adam&eveDBB, wyemitowano po raz pierwszy podczas programu Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway. Utwór muzyczny jest coverem piosenki „Praise you” Camille Yarborough. Na potrzeby reklamy nagrała go wschodząca gwiazda z Londynu – Hannah Grace przy akompaniamencie chóru.

 

Robin Bulloch, dyrektor zarządzający bankiem Lloyds opowiadając o spocie powiedział, że „bank Lloyds zajmuje wyjątkowe miejsce w życiu Brytyjczyków. Od ponad 250 lat jesteśmy dumni z tego, że wspieramy ludzi, firmy oraz społeczności w Wielkiej Brytanii i nadal będziemy stać po ich stronie, niezależnie od ich kolejnego kroku”.

 

 

Data publikacji: 13.04.2018 r.

Share

Podobne artykuły