wpisz szukaną frazę
Szukaj

#imaginationday ’17: Sztuka technologii. Mariana Rinaldi, Agencja VoxMagna

Siódma edycja Imagination Day już za nami! Podczas wydarzenia swoim doświadczeniem podzielili się przedstawiciele branży kreatywnej, organizacji pozarządowych i szeroko rozumianego biznesu z całego świata.

 

Aby podtrzymać inspirującą atmosferę na dłużej, wspierając tworzenie coraz lepszych projektów i kampanii, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR wraz z TVN Media przygotowało cykl #imaginationday.

 

Przedstawiamy piątą część cyklu: relację z wystąpienia Mariany Rinaldi, współzałożycielki interdyscyplinarnej agencji VoxMagna współpracującej z najlepszymi artystami z całego świata, którzy wykorzystują najnowocześniejsze technologie jako medium. Od 2016 roku tworzą unikalne i niezapomniane spektakle oraz instalacje, które oddziałują na emocje.

 

Mariana i jej zespół za cel obrali przekraczanie granic, aby myśleć i tworzyć nieszablonowo i spopularyzować projekty agencji jako element nowoczesnych strategii marketingowych.

 

 

Jak wyglądała droga Mariany do osiągnięcia swoich celów?

 

 

 

 

 

 

Mariana Rinaldi VM(1)

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Odwaga!! Aby móc się rozwijać trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu. Jeśli już uda Ci się spróbować czegoś nowego to jesteś odważna. Kreatywność też jest dla mnie odwagą.

 

Twoja agencja zaciera granice między sztuką a technologią. Czy zdradzisz nam sekret jak pogodzić trendy w tych branżach z potrzebami klientów?

Dla mnie są to emocje. Prawdziwy, szczery storytelling i poruszające emocje w opowieści nigdy nie wychodzą z mody. Tak jak ludzkie uczucia. Pozostają takie same wraz z upływem czasu.

 

Sztuka, która utkwiła Ci w pamięci to…

Widziałam spektakl stworzony przez argentyńską firmę taneczną Villa Villa w roku 1998. To było pierwsze show, które zobaczyłam w życiu – idealne połączenie tańca, teatru, mocnych elementów wizualnych i unikalnego, współczesnego brzmienia, a także siły nowych technologii.

 

Jakie są składniki show doskonałego?

Miałabym z pewnością łatwiejsze życie, gdybym to wiedziała. Jednak z doświadczenia mogę powiedzieć, że praca, która pochodzi z dojrzałej, odważnej i głębokiej refleksji jest w stanie poruszyć wszystkie dusze.

 

 

 

Data publikacji: 22.12.2017 r.

Share

Podobne artykuły