wpisz szukaną frazę
Szukaj

Święta Bożego Narodzenia 2019 w tv

Grudzień to czas w którym marki prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie uwagi widza. Świąteczne reklamy szybko stały się tak samo częścią listopadowo-grudniowego czasu jak choinka, prezenty i sam Mikołaj.

Przedstawiamy przykłady tegorocznych świątecznych reklam:

Na rodzimym rynku, uwagę przykuwa najnowsza reklama Allegro. Tegoroczny film zatytułowany „Album” zostały stworzony w ramach nowej platformy komunikacyjnej „Znajdź to, co najważniejsze teraz”, przygotowanej dla Allegro przez Ogilvy Poland.

Ikea po raz pierwszy zrealizowała świąteczną reklamę. 90-sekundowy film pt. „Silence the critics“ nakręcony został do kastomowego utworu rap, a nagrany w stylu brytyjskiego gatunku grime przez artystę D Double E. Reżyseria Tom Kuntz poprzez MJZ.

WWF „Adoptuj lepszą przyszłość“ stworzony przez Uncommon Creative Studio.
Starając się zachęcić ludzi do prezentowania adopcji zwierząt na Boże Narodzenie, WWF zrealizowała film w zwolnionym tempie podkreślając rzeczywisty wpływ wylesiania na dziką przyrodę. Film wyreżyserowany przez Noah Harris / Agile Films.

Sky sprowadził słynnego kosmitę E.T. z powrotem na ziemię, 37 lat po kultowym filmie Stevena Spielberga z 1982 r. Głównym tematem reklamy, wykonanej we współpracy z Universal Pictures, jest „ponowne połączenie w czasie świąt Bożego Narodzenia”.

Reklama Walkers nawiązuje do 25-lecia albumu Mariah Carey „Wesołych Świąt“ z 1994 roku z udziałem „All I Want For Christmas Is You“. Świąteczna reklama, którą stworzyła obsada i załoga 150 osób w Universal Studios w Los Angeles, zadebiutowała z początkiem listopada.

McDonald’s zaprezentował kampanię „Czy jesteś gotowy na renifery“, opowiadając historię Renifera Archiego i młodej dziewczyny o imieniu Ellie.

 

Data publikacji: 13.12.2019

 

Share

Podobne artykuły